Rozloučení s prázdinami 2017

17.09.2017

Tradice zahájena. Letošní rok jsme pořádali již druhé rozloučení s prázdninami v našem, velmi hezky upraveném, chovatelském areálu v Rovném pod Řípem.

Poslední prázdninovou sobotu naše organizace uspořádala již druhý rok po sobě tzv. "Rozloučení s prázdninami". Jednalo se o příjemné posezení spojené s výborným občerstvením a hudbou.

O drtivou většinu veškerého zajištění se postaral a také po celou dobu konání akce vše "spravoval" náš předseda Honza Schoř. Patří mu náš velký dík za to, že se akce opět podařila.

Velmi příjemnou atmosféru doplňovala hudba v podání DJ Milana Plívy, našeho chovatelského člena. Milan přivezl jeho kompletní, profesionální aparaturu, a tak z velkých reproduktorů se linula hudba i na přání.

Náš chovatelský areál prošel významnou úpravou v letošním roce za nemalých finančních nároků. Podařilo se nám náš areál, který z venku je již moc hezký, zkrášlit a hlavně zpříjemnit i uvnitř. Udělal se nový strop a poté i vymalování. Po stavebních úpravách se provedl úklid v obou místnostech  tak, že obě místnosti jsou již velmi příjemně obyvatelné. Ještě čeká na úpravu podlaha ve velké místnosti, ale na to se určitě také dostane. Stavební úpravy našeho
areálu stály nemalé finanční prostředky, na které nám letos přispěly zejména obce Rovné/Krabčice a také Mondi Štětí v rámci jejich projektu "PATRIOT".

Více fotografií z dané akce najdete v sekci "FOTO+VIDEO"